Home wersja testowa

Zapraszamy na turnusy
rehabilitacyjne


rehabi

jsadhcv

 

Na Podlasie po zdrowie

Ośrodek Sosenka to jeden z najlepszych obiektów leczniczych na Podlasiu. Posiadamy nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i wykwalifikowaną kadrę.

Nasza kompleksowa oferta wypoczynkowo – lecznicza została nagrodzona przez Marszałka Województwa Podlaskiego – ośrodek otrzymał tytuł Podlaska Marka Roku.

Turnusy rehabilitacyjne PFRON - Ośrodek Sosenka zaprasza!


Ośrodki rehabilitacyjne - rehabilitacja Białystok

Misją naszego ośrodka jest niesienie profesjonalnego wsparcia z zakresu rehabilitacji. Dlatego też na naszą ofertę składają się turnusy rehabilitacyjne, których celem jest pomoc w postaci specjalistycznej rehabilitacji dopasowanej do potrzeb naszych Pacjentów. Rzeczona rehabilitacja to nie tylko liczne zabiegi prowadzone przez wykwalifikowany personel, ale również wypoczynek, ponieważ połączenie wspomnianych elementów pozwala nie tylko poprawić fizyczną sprawność naszych Kuracjuszy, ale co niemniej istotne przynosi efekty w postaci rozwoju i poprawienia kondycji mentalnej. Ponadto duży nacisk w trakcie każdego turnusu rehabilitacyjnego kładziemy na progres w kontaktach społecznych, bo z doświadczenia wiemy, że pozytywne relacje Uczestników turnusów oraz fachowa opieka dają wymierne efekty.

Rehabilitacja, którą realizujemy to zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne. Najważniejszy jest dla nas Pacjent i właśnie dlatego zawsze bardzo precyzyjnie, bazując na fachowej wiedzy dobieramy zabiegi do rodzaju konkretnych dolegliwości, aby praca z Pacjentem przynosiła optymalne wyniki. W ramach oferty organizujemy turnusy 7-dniowe, 10-dniowe i 14-dniowe. Nasz Ośrodek organizuje także turnusy rehabilitacyjne w ramach PFRON (Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych). Czas trwania rzeczonych turnusów z PFRON obejmuje okres nie krótszy niż 14 dni, a odbywają się one w grupach co najmniej 20 osób.

Serdecznie zachęcamy wszystkich Zainteresowanych skorzystaniem z rehabilitacji w naszym Ośrodku do bliższego zapoznania się ofertą, którą przygotowaliśmy. Zapraszamy do kontaktu, na każde pytanie postaramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi i gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszego wsparcia.